Orienteerumismäng ümber lasteaia "Kadunud kitsekesed"

 


Novembrikuu õhtul kogunesid lapsed ning nende isad lasteaia juurde, et üheskoos läbi mängida orinteerumismäng ümber lasteaia. Mänguõhtut ootasid lapsed väga ning olid väga elevil teistmoodi õhtu üle. Üks kitseke oli ära kaotanud oma sõbrad ja need oli vaja jälle uuesti üles leida. Otsimine oli väga lihtne, vaja oli leida kokku kuus puzzletükki, millest sai pärast kokku kleepida kitsekeste pildi. 

Iga isa koos lapsega sai ülesande täitmiseks lasteaia plaani, mille järgi tuli orienteeruda ning kotikese puzzletükkide korjamiseks. Ära tasub ka märkida, et mängus olevad kotikesed olid taaskasutavatavast materjalist- piima ja keefiri pakendid, mida lapsed koos õpetajatega sellel õppeaastal rühmas koguvad. Pakenditele on leitud juba palju kasutusvõimalusi ning saime neid kasutada ka oma mängus.

Isadel olid kaasas taskulambid, millega oli eriti põnev pimedas õhtus ümber lasteia kõndida. Kõik osavõtjad said ülesandega suurepäraselt hakkama, kadunud kitsekesed leiti üles.

Lapsed kostitasid oma isasid küpsistega ning panid neile kaela enda valmistatud täpilised lipsud. Aitäh kõigile osavõtjatele, oli tore õhtu!Lenna koos oma isaga oli esimene, kes sai kitsekeste pildi valmis.