ÕIEKESTE KEVADISED TOIMETUSED.


Kindlasti on paljudel meil praegusel ajal raske motivatsiooni leida. Mõistame, et seis on keeruline, kuid soovitame seda aega siiski maksimaalselt ära kasutada, jääda positiivseks. Selleks on hea mõte jagada teineteisega toredaid hetki, et hoida üleval rõõmsat meeleolu!
HUGO KEVADISED TOIMETUSED!

Meisterdasime ussi ja tegime kõrrega ussipuhumise võistlust, renoveerime õues laste mängumaja, teeme koos süüa ja niisama vaidleme ;)ÕPETAJA KADRI TEGEMISED

Mõned nädalad tagasi kinkisime pojale sünnipäevaks akvaariumi. Hetkel on seal neli kala sees ning nimedeks on Sandy, John, Vunts ja Mullike. Plaanis on kokku võtta 20 kala, siis muidugi lähevad nimed juba sassi :D

TREVORI TEGEMISED

Meie oleme Trevoriga tuttavate juures Pedaspeal pikalt olnud. Toas teeme koos süüa, mängime lauamänge ja peitust ning õpime lugema. Õues hüppavad lapsed batuudil, turnivad ja sõidavad autoga. Koos käime metsaradadel jalutamas ja lilli korjamas. Oleme näinud ka luikesid mere peal ja kitsesid aia taga. 
Tervitame teisi Õiekesi🙂
VANESSA TEGEMISED

Meie oleme käinud perega Keila juga vaatamas ja Paukjärve loodusrajal matkamas. Oleme oma aias mänginud ja tööd teinud, koristasime garaaži ära ja riisusime aeda. Teen eelkooli töid, laulan ja teen trenni, osad trennid on on-line Skype ja Zoom vahendusel. Eile tegime vahvleid. Kõige rohkem meeldivad mulle Kadri saadetud Kooliks Valmis mängud ja perega vanu Eesti filme vaadata. 

ÕPETAJA MILJA TEGEMISED


Aprilli- ja maikuu nädalaplaanid jm arvutis, kontserdid arvuti ekraani vahendusel, jalutuskäigud kodu lähedal, looduse vaatlus, jooga arvuti ekraani vahendusel.  Teleka vaatamine, tasuta webinarid, lugemine,söögi tegemine ja küpsetamine ka. 
KIRKE TEGEMISED

Oleme palju õues – korrastame aeda, sõidame ratastega. Oleme käinud mitmed korrad mere ääres jalutamas ning näinud luiki. Tore, et vahepeal tuli lumi maha ja sai jälle talverõõme nautida. Käisime ka metsas karulauku korjamas, millest sai pestot valmistada. Kirkele meeldib õppida origami tehnikas voltimist, päris mitu tegelast on valmis meisterdatud.   
Oleme kõik ilusti terved 😊


HUGO ROBINI TEGEMISED
 Nagu kord ja kohus, Püsime kodus :)
Hugo Robin on koduhoovis saanud enda lemmik hobiga tegeleda, hokit veidikene harrastada. Samuti on õega aidanud ema ja isa kodustes tegemistes. Usinalt eelkooli töövihikut täitnud.
 Kuna teatrid ja kinod on suletud, tuli Kellerteatrilt huvitav pakkumine. Lapsed said kodust lahkumata etendust vaadata.Kodus veedetud aeg on juba nii pikk olnud siis nädala alguses otsustasime väikse väljasõidu/loodusbingo teha Pakri poolsaarele ja Keila-Joale :)
NANA- MEIE RÜHMA VABATAHTLIKU TEGEMISED

Nana on jalutanud Harku metsas, mis on olnud peaaegu inimtühi, nautinud loodust ja taimi.

JASMINI TEGEMISED
Jasmin on õpetaja poolt saadetud tegevused peaaegau jõunud kõik ära teha. Lisaks tegi Jasmin issiga eelmine nädal lindudele pesakasti ja kinnitasid selle õue õunapuu külge. Päris mitu sinipeatihast käib seal juba uudistamas aga me veel ei tea, kas päris sisse on keegi kolinud. Veedame palju aega õues liivakastis ja mängumajas mängides, palli tagudes, jalutades ja koertega võidu joostes. Toas kordame laule, meisterdame, vaatame soovitatud õppefilme ja mängime "kooliks valmis" arvutimänge, loeme/vaatame raamatuid, lahendame eelkooli ülesandeid ja puhkame niisama :).
JASMINI PERE SOOVIB KÕIKIDELE RÕÕMSAT TUJU! :)ALISSA TEGEMISED
 Alissa igatseb oma lasteaia sõpru ja vaatab hea meelega, mida teised sõbrad teinud on.


Alissa on perega vanaisa juures. Jalutame iga päev metsas, suusatame, kui on lumi maas. Käisime paar korda ka mere ääres, korjasime adrut põllumaa jaoks. Alissa mängib koeraga, harjutab ukulelet, joonistab ning meisterdab. Tegi vanaisaga kärjesid taru jaoks ja parandas linnumaja. Mesilased juba lendavad, paar liblikat ka, eile nägime punarinda.
Imeilus!


ALISSA KODUTÖÖD:VICTORIA TEGEMISED
Mängime kooli, loeme, kirjutame, joonistame.
Õues tegime šašlõkki. Mängime hamstriga.
Teeme sporti, venitamine.
Victoria väga igatseb lasteaeda.
ÕPETAJA ABI KRISTI TEGEMISED

Kristi koos oma perega ja lastega on tõukerattaga ja jooksurattaga sõitnud. Värvijääga värvinud. Erinevaid katseid teinud. Õues jalutanud kui võimalik. Ise plastiliini teinud. Värvinud ja lauamänge mänginud. Igapäevane väljakutse on leida teha midagi põnevat.


KRISTJANI TEGEMISED


Kristjan on  kolmandat nädalat kodus ja
haigus peaaegu ületatud selleks korraks.
Kaotab hambaid, meisterdab isa juubeliks kaarti ja uudistab jalutuskäigul lilli.