Käes on aasta kõige viimane kuu!

Kohe- kohe algab detsember ja siia tulevad aasta viimase kuu tegemised ja toimetamised.

Palju õnne armas Victoria!

 
Päev varem küpsetasime lastega piparkooke ja nüüd on need valmis glasuurimiseks. Kui töö oli tehtud siis said lapsed musi ka magusaks :)
1 detsembril toimus igaaastane heategevuslik jõululaat. Suur aitäh kõigile, kes olid abiks rühma müügiletis, näomaalingu ja õhupalli töötoas. Ning samuti neile kes tõid müügiks küpsetisi, moose, käsitööd ja kõigile neile kes käisid laadal ostlemas. Toredast üritusest siia ka mõned pildid.Abivalmis Meelimari ema meie rühma müügiletis.


Kohvik saalis.

Nöomaalingu töötuba. Vanessa ema tegutsemas.


Näomaalingu töötuba. Demi Joanna ema kaunist näomaalingut joonistamas.

Õiekesed esimest korda vees- küll on mõnus!
Trevori sünnipäev!Talveteemaline sünnipäevakaart sünnipäevalapsele!
Meie lugemispessa on jõudnud jõulud! Põnevat uurimist on palju.


 

Õpime uut lauamängu "Tsirkus". Veel on keeruline, kuid õpetaja abiga saavad lapsed hakkama.Kuuse meisterdamine grupitööna. Värvisime, lisasime okkaid,

  lumehelbeid ning paberpallikesi. Okkaid jagus pärast laua alla ja laua peale aga tulemus oli seda väärt :)Täpsusviksed võimlemistunnis.


Aeg on juba sealmaal, kus alustame kirja eelharjutustega. Iga laps sai lõpetada poolenisti ette joonistatud Ä tähe. Hiljem kleepisime selle käevõruks- nii oli uus õpitud täht terve päeva lapse käel ja silme all.


Tähtede õppimisel saame edukalt kasutada meie rühma uut projektorit. Iga laps sai öelda, mis värvi tähte tema soovib ning õpetaja joonistas selle seinale. Läbi joonistasime ka lisaks tavapärasele erinevaid toone- nagu tumesinised, helelillad jne. Kõik vaatasid ja osalesid tegevuses suure huviga!


Õiekeste rühma jõulupidu toimus 20 detsembril ja lapsed olid riietatud ilusatesse Eesti rahvariide seelikutesse ja vestidesse. Enne meeleolukat jõulupidu sai pidurüüs lapsed ka pildile püütud.