Algas mai!

Pildid alates 02.05.2018Kirja eelharjutused. "Kevadine vihmapilv" Lapse üleandeks oli tõmmata jooni ülevalt alla ning värvida pilt.Vanessa uurib oma tähetasku sisu. Terve aasta jooksul oleme läbi võtnud kõik häälikud ja tähed. Rõõm on näha, et huvi  tähtede vastu järjest üha enam kasvab.Küsisime lastelt mida oskab sinu emme hästi teha või mida te koos teete. VAATA VÄIKEST VIDEOLÕIKU JA SAA TEADA, MIDA LAPSED RÄÄKISID.Meie rühma laste emad on kahtlemata kõige kaunimad nagu allpool olevatelt piltidelt näha. Lapsed on kujutanud oma emasid just nii nagu nemad näevad neid läbi oma silmade.

Kaugushüppe harjutamine.

Harjutamine teeb meistriks!

Ja lausa lendab!Võimelmistunnis. Kuulame õpetaja Annelit ja saame teada, mis meil plaanis on.Meie rühmaplatsil olev kirisipuu on kaetud imekaunite õitega!
Matemaatika tegevuses võrdlesime nimede pikkusi. Tähede loendamine ja pikkuste võrdlemine jätkus  lastel omavehel ka pärast tundi. Aluspaberiks on vana tapeet, mille laped juba hommikul ise ära värvisid.


VAATA VIDEOLÕIKU TOIMUNUD ETENDUSEST!Aitäh kõigile kes käisid ostlemas ning tõid müügiks asju.


Kirstjani ema küpsetas maitsva raberberikoogi ning Hugo pere poolt läks laadale müügiks tomati ja basiiliku taimed.Rosi mängis lastega värvidemängu. Vastavalt värvile oli vaja kas kükitada, astuda ette-taha või pöörata paremale või vasakule. Köievedu toimus tüdrukud ja poisid eraldi. Meie tüdrukud võitsid, poisid kaotasid teisele rühmale.Enrike kastab meie rühma maasikapeenart.


Mängude, mängimise ja tegevuse kaudu õpib laps, mis on raha  ja mida selle väärtus tähendab. Lapsed on loovad ja oskavad raha teemat juba väga kenasti oma mängudes kasutada!
Sünnipäeva kaart ning Mark jagamas sõpradele komme.

Sünnipäeva kalli!


Ujumisõpetaja Inna kastab meie tuhkkuiva liivakasti.
Kevadeks on kogunenud põnevaid uusi raamatuid.
Kaks sünnipäevalast!
Täna on meil lausa kaks sünnipäeva last. PALJU ÕNNE!!

Lemmikloomapäev lasteaias!
LEMMIKLOOMAPÄEV LASTEAIAS.