Abivalmis lapsevanem

Õiekesed 2016 lend

Sellel lehel anname teada kuidas Õiekeste rühma lapsevanemad on aidanud kaasa rühma kasvu- ja õpikeskonna kujundamisse.
september 2016

Sel õppeaastal on Õiekeste rühma hoolekogu liige Hugo ema Karen Kuusk.
Hoolekogu koosolekud toimuvad õppeaasta kestel vähemalt üks kord kvartalis hoolekogu esimehe või lasteaia direktori ettepanekul.
 Samuti Kareni eestvedamisel moodustakse lastevanemate sisene suhtlusgrupp.

Mõnusat toimetamist Sulle Karen!

september 2016

Trevori ema Kristi abiga on nüüd igal lapsel oma arengumapi kaaned. Kaante värvi sai iga laps omale ise valida.

Aitäh Sulle Kristi!
oktoober 2016

Jasmini ema ja isa tõid ühel vihmasel õhtupoolikul lastele uued mõnusad ja pehmed kiisupesad. Lapsed kasutavad pesasid patjadena ja põnevates rollimängudes.

Aitäh!

oktoober 2016

Trevori ema abiga on nüüd igal lapsel omanimeline väike värvimiskaustik.  Lapsed saavad harjutada värvipiltide värvimist, õpime kuidas jälgida piirjooni, kuidas hoida pliiatsit õigesti.

Aitäh!

sepember 2017

Trevori ema printis igale lapsele ühe mapi jagu vävipilte, nüüd on värvimisõõmu mõneks ajaks. Trevori vanaema tõi aga meile ilusaid, valgeid paksemaid pabereid, mida saame kasutada meisterdamisel ja õppetegevustes.

Aitäh!
september 2017

Hugo vanemad rõõmustasid lapsi kolme korvitäie mänguvahenditega, mille sees on erinevad mängu puuviljad ja juurviljad. Lisaks said lapsed paberimaterjali, millele lapsed saavad teha oma põnevaid joonistusi.

Aitäh!

 oktoober 2017

Demi Joanna pere valmistas meie rühma lastele uue  ja suure legolaua. Laud on piisavalt suur, et korraga mahub tegutsema rohkem lapsi. 

Aitäh!